עשית את הדבר הנכון. נתראה באקטיבציה !

אבל רגע, אולי יש לי עוד משהו בשבילך: 

 

במקום לפרוק את הלחץ על סיגריות, קפה, כדורי הרגעה, והתמכרות לסוכרים משמינים – עדיף לעבור לפתרון הטבעי לכל המשפחה, שבאמת עובד בלי להזיק. 

חבילת קקאו להרגעת חרדות בימי המלחמה

 

קקאו EARTH גדול 

 

וגם:

  • הנחיות לטקס קקאו ביתי.
  • מדיטציית חיבור ללב.
  • מדיטציית קרקוע וחיבור לאדמה.

את אולי כבר מכירה את קסמי הקקאו, מטקסי הקקאו שאני עורכת באופן קבוע, או שאולי כבר הצטרפת למאות הנשים ששותות באופן קבוע את תערובות הקקאו האנרגטיות המסורתיות האלה.

קקאו EARTH – אריזה גדולה

כדי לעזור לך להפיג את החרדות, שלך ושל משפחתך, אני ממליצה על תערובת משקה הרפואה, קקאו EARTH. תערובת מיוחדת שמכילה פטריות מרפא לצד אגוז מוסקט ופרחי עוזרר לפתיחת הלב. המוצר מרגיע, מייצב ומאזן, ועל הדרך עוזר לעוררות מינית בקרב נשים ולחיזוק און גברי.

והטעם: פשוט מדהים.

רכיבים: קקאו נא, קקאו איטלקי, קינמון ציילוני, תערובת תבלינים, סוכר קוקוס (10%), קמח שיבולת שועל (ללא גלוטן).

הרכב התבלינים: ג’ינג’ר, פטריית מרפא קורדיספס, שורש מאקה אדום, שורש מאקה צהוב, פלפל אנגלי, אגוז מוסקט, עוזרר, הל, צ’ילי קאיין, ציפורן.

אחרי שתכיני את הקקאו, קחי נשימה ודמייני עצמך מתרפקת לתוך אדמה רכה. שורש דמיוני יורד מעצם הזנב ומתמזג עמוק עד ללב כדור הארץ. ריח האדמה, השקט שבה והיציבות שהיא מעניקה לנו ירגיע אותך ויפיג את החרדות (מדיטציה מונחית תישלח לכל הרוכשים).

להכנת משקה יש לשים כפית גדושה בתוך כוס ולהוסיף מים חמים (100 מ”ל). אפשר להוסיף מעט חלב צמחי.

מכיל: 150 גרם, 60 מנות.

מוצר זה אינו תרופה. 

תערובות של אבקות קקאו משובחות, קינמון ציילוני (המכונה “הקינמון האמיתי”) ופרחי אהבה להרגעה מיידית של מערכת העצבים. מתאים גם לילדים. 

רכיבים: קקאו אורגני רואו, קקאו הולנדי, אבקת שיבולת שועל, קינמון ציילון, תערובת פרחים תבלינים, סוכר קוקוס.

הרכב הפרחים והתבלינים: ורדים, לבנדר, יסמין, קמומיל ווניל בורבון אמיתי, נגיעה של צ’ילי קאיין שמעניקה עקצוץ שובב בסוף הלגימה (לא חריף).

להכנת משקה יש לשים כפית גדושה בתוך כוס ולהוסיף מים רותחים (100 מ”ל). לתערובת יש סמיכות טבעית. מי שרוצה, אפשר להוסיף מעט חלב צמחי.

מומלץ לאכול גם את המשקעים שנותרים בסוף (שיבולת שועל, קקאו ותבלינים).

הכמות מספיקה ל 50-40 מנות. טבעוני. ללא גלוטן.